Öncelikle aşağıda açıkladığımız hizmetler  Kiralık Tatil Evleri firmamızın anlaşmalı olduğu Seyahat Acentaları aracılığı ile yapılmaktadır. Firmamız sadece siz müşterilerimize yönlendirmede bulunur. 

Hava alanı  Transfer

Kaş vaya Kalkan’a gelirken kullanabileceğiniz  2 adet hava alanı bulunmaktadır.Antalya ve Dalaman, Dalaman hava alanını kullanırken paylaşımlı transferler yapan firmaları kullanabilir yada kişi sayınıza ve isteklerinize göre sadece size özel araçlarla hava alanı transferi yapılmaktadır.

Araç Kiralama

www.kiraliktatilevleri.com dan yaptığınız  villa yada apart  kiralama süreniz boyunca isterseniz size araç kiralama da  yardımcı olabiliriz. Araç kullandığınız hava alanın da yada Kaş yada Kalkan’a geldiğinizde teslim  yapılır. Motor ehliyetiniz var ise scooter da kiralayabilirsiniz. Lütfen bu konuda isteklerinizi firma yetkilimize iletiniz.

Alış-Veriş

Villa yada aparta giriş tarihiniz den  önce belirtilmek sureti ile firmamız çalışanlarına verdiğiniz alış-veriş listenizi sizler için yapıp kiraladığınız villa yada aparta bırakıyoruz. Bu hizmetimiz cüzi bir bedel karşılığında yapılmaktadır.

Temizlik Hizmeti

www.kiraliktatilevleri.com bünyesinde bulunan bütün kiralık Villa ve Apartlarımız da 10 gün ve üzeri konaklamalarda hafta da 1 defa temizlik  ve bu esnada çarşaf ve havlu değişimi de yapılır.

Fakat konaklamanız süresi boyunca extra temizlik hizmeti almak isterseniz günlük veya saatlik olarak siz misafirlerimize yardımcı oluyoruz. Bu hizmetimiz de fiyatlandırma villa yada apartın oda sayısına ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Güvenli Online Ödeme
Master
Visa