Diğer Hizmetlerimiz


Havaalanı  Transfer

Kaş veya Kalkan’a gelirken kullanabileceğiniz  2 adet havaalanı bulunmaktadır. Antalya ve Dalaman, Dalaman hava alanını kullanırken paylaşımlı transferler yapan firmaları kullanabilir yada kişi sayınıza ve isteklerinize göre sadece size özel araçlarla havaalanı transfer yapılmaktadır.

Araç Kiralama

www.kiraliktatilevleri.com dan yaptığınız  villa ya da apart  kiralama süreniz boyunca isterseniz size araç kiralamada  yardımcı olabiliriz. Araç kullandığınız hava alanın da ya da Kaş ya da Kalkan’a geldiğinizde teslim  yapılır. Motor ehliyetiniz var ise scooter da kiralayabilirsiniz. Lütfen bu konuda isteklerinizi firma yetkilimize iletiniz.

Alışveriş

Villa yada aparta giriş tarihiniz den  önce belirtilmek sureti ile firmamız çalışanlarına verdiğiniz alış-veriş listenizi sizler için yapıp kiraladığınız villa yada aparta bırakıyoruz. Bu hizmetimiz cüzi bir bedel karşılığında yapılmaktadır.

Temizlik Hizmeti

www.kiraliktatilevleri.com bünyesinde bulunan bütün kiralık Villa ve Apartlarımız da 10 gün ve üzeri konaklamalarda hafta da 1 defa temizlik  ve bu esnada çarşaf ve havlu değişimi de yapılır.

Fakat konaklamanız süresi boyunca extra temizlik hizmeti almak isterseniz günlük veya saatlik olarak siz misafirlerimize yardımcı oluyoruz. Bu hizmetimiz de fiyatlandırma villa yada apartın oda sayısına ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Açıkladığımız hizmetler  firmamızın anlaşmalı olduğu Seyahat Acentaları aracılığı ile yapılmaktadır. Firmamız sadece siz misafirlerimize yönlendirmede bulunur.